created by Słoneccy.pl

Strony internetowe Strzelce Opolskie

Zapraszamy do kontaktu!

Pozycjonowanie Strzelce Opolskie
Obsługa stron internetowych Strzelce Opolskie
Nie jest to łatwy krok. Nie nam oceniać ani opisywać jak to jest w ogóle. Ale możemy przedstawić naszą drogę i doświadczenia. W 2017 roku usłyszałam od swojego (wtedy jeszcze nie) męża, że wie czym chce się zająć, czym zajmiemy się wspólnie... Ma pomysł, chęci, wiedzę i plan, na tamtą chwilę oczywiście. Usłyszałam: optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych...
OK, zostało mi to przedstawione, zobrazowane, ale kompletnie nie rozumiałam sensu usłyszanych zdań. Mój mąż z zawodu programista, z wykształcenia inżynier informatyki, korepetytor takich przedmiotów jak matematyka, fizyka, chemia... Ja magister socjologii, z natury altruistka, z zamiłowania rekruter, psycholog, doradca... Dwa różne zawodowe światy... Ale kto powiedział, że się nie da... Mijały tygodnie, on pracując na etat zgłębiał wiedzę w temacie optymalizacji i pozycjonowania. Popołudniami i wieczorami zamęczał mnie-matkę 24/h, ogromem informacji, których nie rozumiałam, ale stwarzałam pozory wzorowego słuchacza. O dziwo, dla mnie, z tygodnia na tydzień temat ten, przestawał być czymś obcym i niedostępnym. Każdy, zna to uczucie... Chociażby nowa praca, która wzbudza taki stres na początku, a z biegiem tygodni staje się niemalże domem, a współpracownicy bliskimi znajomymi... U nas dokładnie tak to się toczyło... Trwało to długo, ale temat i zagadnienia są tak obszerne, że nie sposób pojąć i zrozumieć szybciej. A propos Marek nieustannie powtarza, że w tej pracy trzeba działać powoli, racjonalnie, bez pośpiechu 🙄 z czym też musiałam się oswoić. Mijały tygodnie, miesiące... On był i jest mózgiem całej operacji, pomysłodawcą, a ja współtwórcą naszego przedsięwzięcia😁 poprowadził mnie za rączkę krok po kroku, pozwolił oswoić się z tematem, cierpliwie odpowiadał na pytania, otwierał nowe drzwi... Jest w tym na prawdę dobry i lubi to.
Stworzyliśmy swój projekt, postawiliśmy sobie jasne, realne cele, które mieliśmy osiągnąć dzięki współpracy, zaangażowaniu i ciągłym poszerzaniu wiedzy. Minął rok, może trochę więcej, był plan, który mieliśmy powoli realizować. Niespodziewanie otrzymaliśmy propozycję współpracy. Szczerze, to wolałabym pominąć ten wątek, dlatego nie będę się zagłębiać w szczegóły. Propozycja ta, już na starcie dała nam kopa w d... Racja, nie mieliśmy żadnego doświadczenia w prowadzeniu swojego interesu, wierzyliśmy, że każdy ma dobre intencje, nie braliśmy pod uwagę, że ktoś może chcieć wykorzystać nasz brak obycia w interesach. Była to dla nas olbrzymia lekcja, którą odrobiliśmy bardzo starannie, analizując i wyciągając wnioski. Nie wylewam żali, wręcz przeciwnie. Z perspektywy czasu dziękujemy, że tak szybko nastąpiła taka sytuacja i że poradziliśmy sobie w niej tak dobrze. Od tego momentu wiedzieliśmy również, że w naszą ofertę na stałe wprowadzamy tworzenie stron internetowych, co zaprocentowało już na początku. Utwierdziliśmy się w założeniu, że tylko wspólnie, ciężką, systematyczną pracą pozyskamy klientów i będziemy mogli się rozwijać. Ktoś kiedyś powiedział, że sukces zbudowany jest z miliona porażek, podpisujemy się pod tym.
Postawiliśmy wszystko na jedną kartę. Nie jesteśmy wielką agencją SEO, nie jesteśmy też freelancerami, jesteśmy zespołem, gramy w jednej drużynie, łączymy siły. Bazujemy na szczerych i przyjacielskich relacjach, współpracy ze sobą, ale przede wszystkim z Klientem. Bierzemy na siebie tyle pracy, ile rzeczywiście jesteśmy w stanie wykonać w danej chwili, dajemy z siebie 100%, dlatego każdy nasz Klient może poczuć się wyjątkowo i bezpiecznie.

Własna działalność

30 maja 2019

WRÓĆ DO BLOGA